Forteca on Tour

Chciałbyś zagrać w swoim mieście, miejscowości ?
Forteca On Tour to oferta specjalnie Dla Ciebie i Twoich znajomych.

 

Forteca Paintball Białystok daje Ci możliwość zorganizowania imprezy paintballowej w Twojej miejscowości. Przyjedziemy  do Ciebie i zorganizujemy imprezę na miejscu.

Posiadamy mobilny sprzęt do paintballa. Zabieramy ze sobą cały potrzebny  asortyment do gry  jak również przenośne przeszkody pomocne w grze.
Możliwość połączenia rozgrywek z ogniskiem lub specjalnie przygotowanym grillem przenośnym.
Jeżeli posiadasz teren na którym chciałbyś zagrać ze swoimi znajomymi skorzystaj z naszej oferty a my zapewnimy wam świetną zabawę, integrację z której na pewno będziecie zadowoleni.
W przypadku gdy nie masz terenu do gry, skontaktuj się z nami a miejsce do zorganizowania imprezy znajdziemy za Ciebie.
 

Uczestnik imprezy otrzymuje od nas:

maskę ochronną
kombinezon
marker
200 kulek
pirotechnikę podczas rozgrywki

W dniu imprezy organizujemy wszystko za was, w wyznaczonym miejscu rozstawiamy i przygotowujemy sprzęt do gry, zabezpieczamy teren rozgrywek.
Podczas rozgrywki zapewniamy  instruktora, który obserwuje grę i jest pomocny podczas jej przebiegu. W czasie zmagań na polu, gra dodatkowo jest urozmaicona o pirotechnikę w postaci świec dymnych. W trakcie lub po skończonej imprezie możliwość zorganizowania ogniska bądź skorzystania z grilla. Nie jesteśmy ograniczeni czasowo  - To Wy decydujecie ile i jak długo chcecie grać !

 

Ceny ustalane są indywidualnie.
Tel:  510730033