Hala paintbalowa

Zapraszamy do jedynej hali paintballowej w Białymstoku!

Na powierzchni blisko 2000 m. kw. przygotowaliśmy wiele ciekawych przeszkód w postaci aut, beczek, opon, fortyfikacji drewnianych, ambon strzeleckich oraz okopów,które sprawią że pole zaspokoi wymagania nawet najbardziej wybrednych graczy.

Nie musisz martwić się o pogodę. Planujesz imprezę firmową ? Wieczór kawalerski ? Trafiłeś idealnie, bo po za oświetloną halą czynną 24/7 ( po wcześniejszej rezerwacji ) do dyspozycji klienta oddajemy klimatyczną wojskową strefę imprezową wraz z szatnią.

Jesteśmy jedynym miejscem do gry w Białymstoku w obrębie miasta – dojazd komunikacją miejską.

Każde spotkanie przy paintballu urozmaicamy bogatą ofertą scenariuszy, między innymi: blackjack, medyk, bitwa o flagę, VIP, polowanie na kawalera.

Gramy na niezawodnym, atestowanym  sprzęcie, przed każdą grą przeprowadzamy instruktaż w zakresie bezpieczeństwa, zasad gry i posługiwania się sprzętem. Nigdy nie łączymy grup – każda grupa ma pole na wyłączność nie ważne czy to hala czy teren otwarty – bawicie się w gronie osób które znacie i którym ufacie.
 

Ogromna dawka adrenaliny i dobrej zabawy przy maksimum bezpieczeństwa.
Zapraszamy!
 

Lepiej trafić nie mogłeś !
Sprawdź nas !
573 199 200

W razie jakichkolwiek pytań na których odpowiedzi nie znaleźli Państwo na naszej stronie prosimy o kontakt mailowy pod adres
biuro@forteca-bialystok.pl