Teren otwarty

 

Najlepsze pole otwarte na Podlasiu !

Na blisko 6000 m. kw. przygotowaliśmy państwu najlepsze pole do paintballa w regionie. Niesamowitego klimatu naszego pola dodaje bliskość starej hali elektrociepłowni Fast ( nasza hala paintballowa ), opuszczony komin, czy też ogromny silos – obecnie część grywalna pola.

Proponowaną przestrzeń gry podzieliliśmy na różne obszary i tak powstało: mini miasteczko zabudowane domkami, składy beczek ułożone w charakterystyczne piramidy czy też przeszkody zbite z blisko 1800 opon. Całość dopełniają okopy, metalowe beczki – blisko 250 sztuk, czy wraki aut – nieodzowny element krajobrazu naszego pola.

Tak jak na hali paintballowej proponujemy państwu urozmaicone scenariusze by każda rozgrywka była nie lada gratką dla jej uczestników. Do dyspozycji oddajemy również strefę imprezową, wyposażona w duży beczkowy grill, oraz miejsce na ognisko. Przy bardzo dużych grupach istnieje możliwość połączenia gry na terenie otwartym z halą paintballową. Nigdy nie łączymy grup – każda grupa ma pole na wyłączność nie ważne czy to hala czy teren otwarty, w każdej chwili imprezy można zmienić hale na podwórko i odwrotnie, więc nigdy nie ma zagrożenia że pogoda spłata nam figla.

Szukasz miejsca na imprezę firmową, urodziny dziecka wyjście z znajomymi, spotkanie klasowe lub wieczór kawalerski?
Lepiej trafić nie mogłeś !

Sprawdź nas !
573 199 200